Centrala / Oddział

Serwis Komputerowy
Poznań

Os. Stare Żegrze 112, 61-249 Poznań

Więcej informacji Poznań

Oddział

Serwis Komputerowy
Jarocin

ul. Wrocławska 79, 63-200 Jarocin

Więcej informacji Jarocin
 • Bezpłatna diagnoza usterki
  i wycena naprawy.

 • Czyszczenie i konserwacja układu
  chłodzenia gratis.

 • Zawsze wystawiamy gwarancję.

 • Używane laptopy z gwarancją
  w naszym serwisie.

 • Profesjonalne naprawy
  i najniższe ceny.

 • Witaj! Firma SE-KO prowadzi serwis laptopów, komputerów, monitorów, tabletów, telewizorów, projektorów i elektroniki przemysłowej.

  Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia gratis

  Przynieś do SE-KO Serwis swój sprzęt na dowolną usługę z naszej ofertywrite my paper (nie koniecznie naprawę), np. na rozbudowę laptopa a czyszczenie i konserwację układu chłodzenia wykonamy bezpłatnie.

   

  W czasie innych napraw, za tę bardzo ważną dla każdego laptopa czy komputera stacjonarnego usługę nie pobieramy dodatkowych opłat.

  JAK WAŻNE JEST CZYSZCZENIE I KONSERWACJA LAPTOPA?

   

  Twój laptop się przegrzewa?

  Nie pracuje tak jak kiedyś?

  Wentylator pracuje coraz dłużej i głośniej?

  Laptop sam się wyłącza podczas pracy, grania, lub zwykłego użytkowania?

  Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiesz sobie „TAK” to poświęć odrobinę czasu i zapoznaj się z dalszą treścią.

  Dzieje się tak bo radiator powoli ale konsekwentnie zatyka się kurzem, a po dłuższym czasie z123helpme review zalegającego kurzu tworzą się zbitki przypominające filc. W takiej sytuacji gorące powietrze nie może wydostać się na zewnątrz obudowy.

  Sprawny i czysty układ chłodzenia ma za zadanie odprowadzanie gorącego powietrza z takich elementów jak: procesory, chipsety czy układy graficzne. Te elementy są najbardziej zaawansowane technologicznie, wykonują najcięższą pracę w Twoim komputerze, przez co generują wysoka temperaturę.W przypadku niesprawnego układu chłodzenia temperatura tych elementów w kilka sekund sięgnąć może ponad 100 stopni, co doprowadza do ich uszkodzenia. Tego typu naprawy są bardzo skomplikowane kosztowne ze względu ma zakup nowego układu graficznego czy chipsetu.

  Notebooki są zaprojektowane w taki sposób aby były jak najbardziej mobilne. To powoduje, że trudno jest je rozkręcić samemu, a czyszczenie z zewnątrz jest wręcz niezalecane. Taki sposób czyszczenia powoduje, że brud i tworzące się zbitki kurzu wpychane są jeszcze głębiej co może doprowadzić do zablokowania łopatek wentylatora.

  W SE-KO Serwis profesjonalne czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia w laptopach – notebookach, netbookach i komputerach stacjonarnych polega na rozkręceniu obudowy, demontażu radiatorów i wentylatorów oczyszczeniu ich z zalegającego kurzu, nasmarowaniu łożysk wentylatora oraz wymiany pasty termo-przewodzącej i termo-padów na układach graficznych chipsetach i procesorach.